Makyajsız Halleri İle Sizi ”Genetik Neymiş Yaşasın Kozmetik” Diye Bağırtacak 32 Ünlü Kadın

Yayinlanma tarihi 06/11/2020
Reklam

Sanatçıları her zaman televizyonlarda ihtişamlı olarak görmekteyiz ve saf karizmaları insanlarda inanılmaz bir sevgi ve aşk uyandırıyor. Ama, çok fazla bayıldığımız sanatçılarla en saf halleriyle ve boyasız görsek, belki ilk görünce onları tanıyamayız? Dakikalarca güzellik masasına yatıp mükemmel değişimler yaşamadan gördüğümüz, bizde inanılmaz sevgi oluşturan sanatçılar, belki de hiç bilinmeden dibimizden geçip gidecektir! Bazılarının, küçüklükten olan müthiş bir karizmaya sahip olsa da; Diğerleri şimdilerin sadece makyaj ve estetik harikası! İşte, en çok sorulan ünlülerin kozmetik malzemeler olmadan hallerini size sunuyoruz! Bazıları karşı komşumuzun oğlu kadar normal ve çok saf dururken, diğerleri tam bir düş kırıklığı yaratabilir. Haydi gelin, hazırsanız hep beraber bakalım, “Kötü kadın yoktur, bakımsız kadın vardır” diyip, çayları alıp bakmaya başlayalım!

Hadise

Yadırgamamak mümkün değil! Genellikle çok ağır makyajlarla sahnelerde ve ekranlarda olan ünlülerin, makyajsız halleri bize biraz ürkütücü gelebiliyor. “Stir Me Up” şarkısıyla hayatımıza giren ve “O Ses Türkiye” yarışmasında jüri olan uzun yıllardır ekranlarda gördüğümüz Hadise’yi yaptığı ağır makyajlarla göz alıcı ve epey iddialı görmeye alışkınız. Sosyal medyada makyajsız halini takipçileriyle paylaşan şarkıcı, makyajla efsanevi bir değişim yaşadığını takipçilerine sunmuştur. Bazıları için şok etkisi yaratan bu makyajsız hali, bazıları tarafından da beğeni alıyor. Özel hayatıyla mercek altına alınan Hadise, jüriliğinde mütevazi yönüyle de sevilen ünlülerden biridir.

Hadise

Reklam

Gülben Ergen

Abartmıyoruz gözleriniz açık kalabilir. Modellik, şarkıcılık, sunuculuk, oyunculuk yapan ve neredeyse her dalda kendini gösteren Gülben Ergen, makyajla hayret içinde bırakan değişim yaşayan ünlülerden biri. Dışarıda gezdiğiniz sıralarda Gülben Ergen ile karşılaşsanız, büyük ihtimalle kendisini ilk bakışta tanımanız çok zor olacak, hatta bu sıradan görüntüsü nedeniyle O’nun Gülben Ergen olduğunu anlamayacaksınız bile. Makyajlı hali bambaşka olan Ergen için makyajlı makyajsız fotoğrafının aynı kişi olduğunu söylemek oldukça zor. Özel hayatında yaşadığı inişli çıkışlı hayatı ve girdiği tartışmalar sayesinde gündemde kalan ve ekranlarda yapılan ağır makyajı, bakımlı saçları oldukça değiştiren 46 yaşındaki sanatçı, 3 çocuk sahibi olmasına rağmen ise düzgün fiziğiyle dikkat çekiyor.

Gülben Ergen

Reklam